Zaregistrovať sa

Slovo „Biatec“ (alebo „Biatex“) pochádza pravdepodobne od mena panovníka/kráľa, ktorý sa začal objavovať na starých keltských minciach razených na území dnešnej Bratislavy približne v prvom storočí pred našim letopočtom. Takisto je to názov, ktorý sa používa na označenie samotných mincí.

SLOVENSKÉ KORENE

Chceli sme urobiť pevné spojenie medzi menom našej značky a našim národným dedičstvom, preto sme našu značku pomenovali Biatec. Tiež sa nazdávame, že razba mincí ako kovových predmetov má akýsi súvis s výrobou hodinkových puzdier, prípadne spôn, keďže sa tiež vyrábajú z kovov a zdobia sa rytím, gravírovaním, ba dokonca razbou.

Samozrejme, ako hrdí Slováci sme chceli aby naše logo pripomínalo slovenský štátny znak, odkazovalo na kresťanstvo no zároveň aby nieslo aj prvky keltského kríža, pretože mince Biatec boli razené práve Keltmi. Akousi kombináciou týchto prvkov vzniklo logo značky Biatec, ako veľmi silný a ľahko rozpoznateľný symbol a charakteristický znak, ktorý zdobí naše číselníky, zadné veká či korunky. Značka Biatec s podobizňou loga je zároveň našou zaregistrovanou ochrannou známkou.

NÁŠ CIEĽ

V Biatec nevyrábame iba hodinky, ale tvoríme sny. Dizajn našich hodiniek je elegantný a štýlový, napriek tomu jednoduchý, pričom sa inšpiruje slovenským národným dedičstvom, ako aj významnými symbolmi našej krajiny alebo svetovými technologickými výdobytkami minulosti. Za všetko hovorí naše motto:

“Hľadanie dokonalosti …”

https://www.biatecwatches.com/

Umiestnenie

Nárokovať ponuku

Prevezmite kontrolu nad svojou ponukou!

Prispôsobte si detaily vašej inzercie, odpovedajte na recenzie, nahrávajte fotografie a pridávajte ďalšie informácie, aby ste zákazníkom boli bližšie.
Vaše konto sa vytvorí automaticky na základe údajov, ktoré uvediete nižšie. Ak už máte konto, prosím prihlásenie.

Vyplňte formulár

Message Vendor

    Preferred contact method

    Added By ZVI