Zaregistrovať sa

Viaceré knihy a filmy ho opisujú ako miesto, kde sa plnia sny, a kde je človeku naklonený aj samotný osud. Aj preto sa zvykne nazývať ostrovom Bohov. Bali je miestom, kde duša víťazí nad telom, kde sa životné šťastie meria vnútorným pokojom, kde hojnosť nie je podmienkou šťastia, a kde sa z ľudských tvárí netratí úsmev ani napriek ťažkým životným skúškam. Bali je jednoducho rajom na Zemi. Svoje vie o tom aj Julo a Ajka, ktorých navždy spojilo práve osudové stretnutie na Bali.

Viaceré knihy a filmy ho opisujú ako miesto, kde sa plnia sny, a kde je človeku naklonený aj samotný osud. Aj preto sa zvykne nazývať ostrovom Bohov.

Bali je miestom, kde duša víťazí nad telom, kde sa životné šťastie meria vnútorným pokojom, kde hojnosť nie je podmienkou šťastia, a kde sa z ľudských tvárí netratí úsmev ani napriek ťažkým životným skúškam. Bali je jednoducho rajom na Zemi.

Svoje vie o tom aj Julo a Ajka, ktorých navždy spojilo práve osudové stretnutie na Bali. Okrem lásky v nich však začala čoraz intenzívnejšie rásť aj chuť tvoriť, a tak netrvalo dlho a spoločne sa pustili do budovania štýlového rezortu na ostrove Nusa Penida kúsok od Bali. Potom však prišiel rok 2020 a s ním Covid, kvôli ktorému boli nútení projekt zastaviť a prísť na Slovensko. Tu sa im v roku 2021 narodil syn Riško, a práve v tom čase vznikla aj myšlienka pustiť sa do zaujímavého projektu, ktorým by sa pokúsili kúsok toho zázračného a nimi nadovšetko milovaného Bali priniesť aj na Slovensko.

A tak začal vznikať projekt Little Bali.

https://www.littlebali.sk/

Umiestnenie

Nárokovať ponuku

Prevezmite kontrolu nad svojou ponukou!

Prispôsobte si detaily vašej inzercie, odpovedajte na recenzie, nahrávajte fotografie a pridávajte ďalšie informácie, aby ste zákazníkom boli bližšie.
Vaše konto sa vytvorí automaticky na základe údajov, ktoré uvediete nižšie. Ak už máte konto, prosím prihlásenie.

Vyplňte formulár

Message Vendor

    Preferred contact method

    Added By ZVI