Zaregistrovať sa

Ponúkame westernové jazdenie pre všetky vekové kategórie a úrovne jazdenia. Šport, oddych a občerstvenie v príjemných priestoroch v prírodnom prostredí.

Pre malých

Môžete sa povoziť na koníčku, na jazdiarni aj v lese, pohladkať ovečku, psíka, mačičku, nakŕmiť kozičku, sledovať ako sa zajačiky ňufkajú, pobehať si naboso po trávičke, po piesku, postaviť pieskový hrad a napiecť pieskové koláčiky, natrhať kytičku lúčnych kvetov pre mamičku, sledovať vtáčiky, mravčeky a chrobáčiky, nájsť si svojho slimáčika –aj „nadomov“, dochuti sa vyhojdať na všakovakých drevených aj látkových hojdačkách, vyskákať na trampolíne, opáčiť šmykľavku, pokoriť detskú lezecké stenu, zacvičiť si na fit lopte, na gymnastických kruhoch, šplhať na lane, dlho sledovať ako sa koníky pasú a aj si pospať na vzduchu, ktorý vonia lesom…Alebo akčne znova a znova lanovky pre väčších aj menších, futbal s kamošmi na tráve, alebo na pieskovom ihrisku, skrývačky na veľkom, preveľkom priestore, tanec na drevenom pódiu, stolný tenis, volejbal, ringo, lakros, bedminton…

Pre veľkých

Pre unavených oddych, pre akčných šport, pre večne pracujúcich wifi, alebo lopatu, pre kuchárov „poľnú“ kuchyňu.
Podrobnejšie? Na oddych lavičky, lehátka, hojdačky, lúku aj seno s výhľadom na les, kone, deti, nebo. Šport: jazda na koni, plážové ihrisko, stolný tenis, streľba zo vzduchovky, gymnastika, lukostreľba , istotne si vyberiete. Wifi free počas letnej sezóny je samozrejmosť. Možnosti fyzickej práce sú na ranči skoro neobmedzené. Ak máte v srdci lásku k vareniu a radi by ste pohostili svojich blízkych, môžeme Vám požičať gril, guľášový kotol, varechu aj zásteru. Ak radšej opekať, môžete si vybrať dve vonkajšie a jedno ohnisko pod strechou, ražňov je dosť.

Králová 46, Zvolen, 960 01
akcie a tábory: 0905 271 396
SMS jazdenie: 0949 600 220 

Umiestnenie

Nárokovať ponuku

Prevezmite kontrolu nad svojou ponukou!

Prispôsobte si detaily vašej inzercie, odpovedajte na recenzie, nahrávajte fotografie a pridávajte ďalšie informácie, aby ste zákazníkom boli bližšie.
Vaše konto sa vytvorí automaticky na základe údajov, ktoré uvediete nižšie. Ak už máte konto, prosím prihlásenie.

Vyplňte formulár

Message Vendor

    Preferred contact method

    Added By ZVI