Zaregistrovať sa

Vintage Bistro Cafe je ideálnym miestom pre stretnutia s priateľmi, pracovné obedy, oslavy alebo len pre relax pri šálke výbornej kávy. V prípade záujmu o rezerváciu, nás prosím kontaktujte.

Kaviareň Vintage Bistro Cafe je synonymom pre eleganciu a pohodlie, kde sa spája tradícia s moderným štýlom. Naša kaviareň, posadená v srdci mesta, ponúka svojim návštevníkom nielen prvotriedne služby, ale aj nezabudnuteľný zážitok z jedinečnej atmosféry, ktorá je inšpirovaná minulými érami.

Vintage Bistro Cafe je nielen miestom, kde sa stretnete s priateľmi alebo si užijete chvíľu pre seba, ale aj miestom, kde sa môžete cítiť ako doma a vychutnať si chvíle pohody. Je dokonalým príkladom toho, ako môže byť každodenná rutina transformovaná na mimoriadny zážitok. Príďte si posedieť s rodinou, alebo priateľmi a presvedčte sa sami o čare Vintage Bistro Cafe – najštýlovejšej kaviarni vo Zvolene. V ponuke u nás nájdete aj kvalitné víno z naturálneho bio-vinárstva Papillon.

https://www.vintagebistrocafe.sk/

Umiestnenie

Nárokovať ponuku

Prevezmite kontrolu nad svojou ponukou!

Prispôsobte si detaily vašej inzercie, odpovedajte na recenzie, nahrávajte fotografie a pridávajte ďalšie informácie, aby ste zákazníkom boli bližšie.
Vaše konto sa vytvorí automaticky na základe údajov, ktoré uvediete nižšie. Ak už máte konto, prosím prihlásenie.

Vyplňte formulár

Message Vendor

    Preferred contact method

    Added By ZVI