Zaregistrovať sa

Blog

Otvorte dvere do dobrodružstva s novými webovými stránkami!

Máte radi dobrodružstvo? Milujete spoznávanie nových miest a odhaľovanie skrytých pokladov? Potom zbystrite! Pre všetkých nadšencov turistiky a milovníkov histórie tu máme skvelú novinku – spustili sme nové webové stránky: https://zvi.sk!

Na stránkach ZVI nájdete informácie o Zvolene a jeho okolí. Ide o komplexného turistického sprievodcu, ktorý vám pomôže naplno preskúmať toto očarujúce mesto a jeho malebné okolie. Či už ste skúsený turista, alebo sa len chystáte na svoj prvý výlet, u nás si každý nájde to svoje.

Prečo navštíviť Zvolen a okolie?

Zvolen, majestátne sa rozprestierajúci pod pustým hradom a jeho zámkom priamo na námestí, láka návštevníkov svojou bohatou históriou, úchvatnou prírodou a jedinečnou atmosférou. Okolie mesta skrýva nespočetné turistické chodníky, malebné dedinky, majestátne vrchy a romantické zrúcaniny.

Čo vám naše stránky ponúkajú?

Na novom portály ZVI nájdete:

  • Podrobné informácie o turistických trasách a cyklochodníkoch vrátane dĺžky, náročnosti a popisov zaujímavých miest po ceste.
  • Prehľad turistických atrakcií v Zvolene a okolí, od historických pamiatok a múzeí až po prírodné krásy a rekreačné strediská.
  • Ubytovacie a stravovacie zariadenia pre každý vkus a rozpočet.
  • Tipy na výlety a aktivity pre celú rodinu, od turistiky a cyklistiky cez vodné športy a lyžovanie až po spoznávanie miestnej kultúry a tradícií.
  • Kalendár podujatí s aktuálnymi informáciami o festivaloch, koncertoch a iných kultúrnych akciách v Zvolene a okolí.
  • Blog s pútavými článkami o histórii, kultúre a živote v Zvolene a okolí.
  • Mapy a interaktívne nástroje na plánovanie vášho výletu.

S našimi webovými stránkami sa v Zvolene a okolí nikdy nestratíte!

Plánujete víkendový výlet alebo letnú dovolenku? Neváhajte a navštívte Zvolen a okolie! S našimi webovými stránkami ako sprievodcom zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo.

Zažite Zvolen a jeho okolie!

https://zvi.sk

Pridaj komentár